Bērnu sporta un atpūtas nometne (2019. gads)

Septiņu neaizmirstamu dienu garumā bērni no Latvijas speciālajām internātskolām satikās vasaras atpūtas un sporta nometnē, lai piedalītos daž ne dažādās aktivitātēs, izkustētos, gūtu jaunus iespaidus un skaistas atmiņas. Nometnes laikā bērni nodevās sportiskām aktivitātēm vairākos sporta kompleksos un laukumos, iemēģināja braukt ar kartingiem, izlēkājās ''Sky'' parkā, mācījās veidot mālu, uzzināja, kā top gardā ''Lāču'' maize. Tāpat bērni iepazina Dailes teātra aizkulises un devās izbraucienā ar kuģīti ''Liepāja''. Bērni no sirds izbaudīja arī boulingu un ūdenspriekus ar SUP dēļiem. Jauni iespaidi tika gūti arī Vecrīgā, sākot ar Pēterbaznīcas torņa apskati, beidzot ar ''Cosmos'' ilūziju muzeja apmeklējumu. Protams, neizpalika arī noslēguma ballīte, balvas un dāvanas. Un tā ir tikai daļa no septiņās dienās piedzīvotā!

Vasaras "Sporta un atpūtas nometnes" noslēgumā sirsnīgāko, mīļāko un dziļāko pateicību izsakām visiem, kas atbalstīja, palīdzēja, pieņēma un, savu iespēju robežās, darīja visu, lai mūsu bērniem būtu ko atcerēties, no kā motivēties, kur smelties idejas nākotnei, uz ko tiekties un sapņot!

 

Mūsu labvēļi un atbalstītāji :) Euroaptieka, SIA Pērnes L, Futurus Food Latvia, Orkla Latvija, Cēsu Alus, Reklāmas Baloni, GPU Nākotne, Eden Springs Latvia, Rāmkalni, Rūjienas Saldējums, Rīgas Piena Kombināts, Tele2 Latvia, McDonalds, Riga, Latvia, Geka Sia, Kuģītis Liepāja, Abpark, Cosmos Ilūziju Muzejs, Pēterbaznīcas Skatu Tornis, Pēterbaznīca Sv. Pētera ev. lut. baznīca, Sporta komplekss "333", Bowling Meness, Stallis "Maijrozes", Richard Watersports Centre, LĀČI, Siguldas Piedzīvojumu Parks "Tarzāns", Picu Darbnīca, Mežaparka Hercogs, Lido Domina, Atpūtas komplekss "Bejas", Dailes Teātris, Minhauzena Muzejs, Sabiedriskais Autobuss, Kristīne Bluka, Ella Ruicēna, Andris Lūsis, Powerlab Sport.