AUGSTĀK PAR ZEMI

Centru „Augstāk par zemi” ir izveidojis un lidojumā uztur Latvijas Bērnu atbalsta fonds (LBAF), tāpēc Jūsu ziedojums par iespēju svinēt svētkus brīnišķīgajās Augstāk par zemi telpās, tiek novirzīts LBAF labdarības projektu īstenošanai, tādējādi atbalstot bērnus un jauniešus ar īpašām vajadzībām, kā arī no sociāli mazaizsargātām ģimenēm speciālajās internātskolās.
''Augstāk par zemi'' mājīgās, gaišās un 200m2 plašās telpas, ir ideāla vieta bērnu ballīšu, dzimšanas dienu, kristību, kā arī jebkuru citu svinību un pasākumu rīkošanai!
Mājīgajajā rotaļu centrā viss ir pārdomāts un izveidots tā, lai bērniem būtu aizraujoši un interesanti, maksimāli droši un jautri, bet vecākiem - ērti un relaksējoši atpūsties, kamēr bērni izklaidējas. Atrakcijas un virtuves zona atrodas vienā telpā, lai bērni būtu vecāku redzeslokā.

Organizējot svētkus sev un saviem mīļajiem mūsu paspārnē esošajā "Augstāk par zemi" rotaļu centrā, Jūs dāvājat prieku arī citiem bērniem!
Visi līdzekļi par Augstāk par zemi telpu izmantošanu, tiek realizēti fonda labdarības projektu izpildei, atbalstot Latvijas bērnus, kuriem dzīvē ir paveicies mazāk.

''Augstāk par zemi'' Jūs sagaidīs:

 

  • Dažādas galda spēles,rotaļlietas, LEGO, koka konstruktori, rotaļu mašīnas un trases, leļļu māja, spēļu plīts, pedāļauto, šūpuļkrēsli, slidkalniņš, galda futbols, IGLU kluči, bumbu baseins mazākajiem utt. Pēc pieprasījuma-galda teniss un novuss.
  • Drukāti ielūgumi, neierobežotā daudzumā, kuros varēsiet kopīgi ar mazo gaviļnieku pašrocīgi ierakstīt ielūgto viesu vārdus.
  • Kvalitatīvs mūzikas atskaņotājs - pieejamas aplikācijas SPOTIFY, YOUTUBE vai var pieslēgt savu telefonu ar sevis izveidotu dziesmu atskaņošanas sarakstu; TV ekrāns, uz kura iespējams atskaņot video/ foto slaidus utml.
  • Māmiņu stūrītis, kur netraucēti pabarot un pārtīt mazuli, kā arī mazuļu barošanas krēsliņš.
  • Virtuves zona ar traukiem ap 30 personām, elektrisko tējkannu, kafijas nospiežamo krūzi, ledusskapi, mikroviļņu krāsni u.c. nepieciešamo inventāru pasākumam.
  • Tēja, kafija, dzeramais ūdens, cukurs, salvetes.
  • Ietilpīgs drēbju skapis, kurā novietot virsdrēbes.
  • Liels galds līdz 15 sēdvietām pieaugušajiem (3m x 1m), kā arī bērnu galdiņi un krēsliņi (8 sēdvietas)
  • Telpu uzkopšana pēc pasākuma.
''Augstāk par zemi'' adrese: Rīga, Jugla, Brīvības gatve 401, B ieeja , 2.stāvs
Lai sarunātu ērtāko dienu, laiku un citas detaļas Jūsu izsapņotajam svētku notikumam, lūdzam sazināties ar mūsu ''Augstāk par zemi'' viesmīlīgo feju un rotaļu centra vadītāju Daigu: T. +371 23113113; E- pasts: augstakparzemi@lbaf.lv vai aizpildīt rezervācijas formu šeit

Vairāk informācijas: http://www.augstakparzemi.lv/lv